Pobieranie tekstów
Pyblikacja tekstów

GT Automat 1.0

Unikalne, dobre wpisy w WP!
Producent: Seo Solutions

Twój WordPress wybierze artykuły i opublikuje je z ikoną wpisu według zadanych kryteriów pobierając je z serwisu gieldatekstow.pl!

Szczegóły dla GT Automat:

  Plugin według zadanych kryteriów automatycznie przeszukuje serwis gieldatekstow.pl. Gdy znajdzie odpowiedni artykuł zakupuje go automatycznie z podanego konta i publikuje taki artykuł na stronie.

  Plugin ma szerokie możliwości wyboru harmonogramu. Można wybrać autora jak i kategorie do których będą dodawane pobrane artykuły.

  Plugin ma możliwość publikacji arykułów z ikoną wpisu - wystarczy podać listę obrazów z których będzie za każdym razem losowany jeden obraz.

  Plugin jest licencjonowany - jedna licencja to możlwość uruchomienia pluginu pod jedną domeną bez możliwości późniejszej zmiany!

  Plugin zakodowany jest w systemie Ioncube loader.

Dostępne warianty GT Automat:

1 Licencja
100 zł netto
5 Licencji
450 zł netto
20 Licencji
1700 zł netto
50 Licencji
4000 zł netto

Pomoc techniczna GT Automat:

Zapewniamy pomoc techniczną na każdym etapie współpracy. Nie musisz się martwić, że nie poradzisz sobie z obsługą naszych narzędzi. Chętnie doradzimy, wytłumaczymy, pokażemy co, jak i gdzie. Naszymi klientami są nie tylko agencje SEO, ale także indywidualni odbiorcy stawiający pierwsze kroki w pozycjonowaniu stron.

Wymagania serwerowe dotyczące GT Automat:

  wordpress, php 7.2+, ioncube loader minimum 10.2, curl

Słowa kluczowe opisujące GT Automat:

  wordpress,pobieranie artykułów,publikacja artykułów,gieldatekstow.pl,giełda tekstów