Miliony możliwości
Prostota obsługi

CMS Pod Zaplecze 2.16

CMS tworzony z myślą o budowaniu zaplecza SEO
Producent: Seo Solutions

CMS Pod Zaplecze jest lekkim i w pełni konfigurowalnym systemem. Na CMSie zbudujesz bez problemu blog, katalog firm, katalog stron czy stronę opartą o materiały pobierane z RSS!

Szczegóły dla CMS Pod Zaplecze:

  CMS Pod Zaplecze - informacje ogólne

  CMS Pod Zaplecze (CPZ) to prosty (a może już nie prosty?) system zarządzania treścią. Skierowany jest głównie na potrzeby SEO - budowania zaplecza.

  Struktura CMS

  Wpisy, Strony, Media, Motywy, Pluginy, Widgety, Kanał RSS

  System posiada prosty i intuicyjny panel administratora, dostępne jest API do komunikacji z CMS: plik xmlrpc.php utworzony na wzór tego z CMS WordPress.

  Pluginy

  CPZ zawiera w sobie kilka mniej lub bardziej przydatnych pluginów:

  AutoLinker , BIO, Cookies, Custom Fields, Custom Main Page, Data Info, Fake Comment Form, Fake Newsletter Form, Kategorie, Losowe Artykuły, NEXT PREV, Post Format, RSS, Table of Contents i inne

  Widgety

  CPZ od wersji 2.11 zawiera również widgety:

  BIO, BREADCRUMB, CUSTOM PHP, EMBED, Kategorie, MENU, NEXT_PREV, Recent Entries, SEARCH, Table_Of_Contents, Tag Cloud i inne

  Templatki

  System templatek opiera się o kilka plików, w których konfigurowane są ustawienia. Więcej o budowaniu i edycji templatek znajdziesz w naszej dokumentacji.

  XMLRPC

  Informacje o sposobie korzystania z xmlrpc znaczniesz w dziale xmlrpc naszej dokumentacji. Plik został przygotowany na wzór tego z CMS WordPress.

  Kanał RSS

  Kanał RSS dostępny jest zawsze pod adresem: adresstrony.pl/feed/

Pomoc techniczna CMS Pod Zaplecze:

Zapewniamy pomoc techniczną na każdym etapie współpracy. Nie musisz się martwić, że nie poradzisz sobie z obsługą naszych narzędzi. Chętnie doradzimy, wytłumaczymy, pokażemy co, jak i gdzie. Naszymi klientami są nie tylko agencje SEO, ale także indywidualni odbiorcy stawiający pierwsze kroki w pozycjonowaniu stron.

Dostępne darmowe materiały szkoleniowe i dodatki do CMS Pod Zaplecze:

Źródła zewnętrzne związane z CMS Pod Zaplecze:

Wymagania serwerowe dotyczące CMS Pod Zaplecze:

  serwer dzielony (hosting) lub VPS, php 7.2 lub większy (maksymalnie 7.4), ioncube loader, sqlite 3 (pdo), curl, ziparchive